Forum GGczatu 12837802

Forum GGczatu


#1 2010-10-31 22:25:09

 Hades

Administrator

8833275
Call me!
Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 26
Punktów :   

Podania

Podania tutaj piszemy wedBug wBasnego uznania.. Wulgarne nie bd rozpatrywane.. Rangi na czacie w kolejno[ci od najmniejszej +, %, ~ ,* , @


Jestem sobą i robię swoje ;]]

Offline

 

#2 2010-11-01 07:20:42

 Darena

Moderator

6123748
Skąd: ZWA jak Zwała;)
Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 9
Punktów :   

Re: Podania

Swoje pięć groszy też oczywiście muszę od siebie dodać;) Może i według uznania ale jakieś podstawowe elementy muszą się tam znaleźć:
- Nick na czacie
- Swój numer GG (choć to raczej konieczne zbytnio nie będzie, bo obsługa ma dostęp do numeru)
- Rangę na jaką chce się dostać/awansować (w pierwszym poście podano kolejność)
- Napisać coś od siebie dlaczego mamy wybrać Ciebie (cechy charakteru, wcześniejsze doświadczenie, swoje zachowanie na czacie)
Te kilka podstawowych elementów które zostały wymienione (oprócz numeru GG) MUSZĄ znaleźć się w podaniu. W przypadku podań wulgarnych, obraźliwych, reklamujących inne czaty itd. podanie automatycznie nie będzie brane pod uwagę. Myślę, że tyle wystarczy. Pozdro ;]

P.S. Podanie nie musi być pisane  od myślników. Może ale nie musi mieć takiej formy. Jednak musi zawierać wymienione elementy.


... Gott weiss ich will kein Engel sein...

Offline

 

#3 2010-11-03 10:50:15

WhitePastorZakonuBlade

Mało Rozmowny

Zarejestrowany: 2010-11-03
Posty: 1
Punktów :   -1 

Re: Podania

cześć mam nick: WhitePastor na czacie  moje gg:25494892 chce dostać range ~ ponieważ dużo osub mnie lubi zna jestem odpowiedzialany w niektórych sytuacjach bezwzględny jak trzeba | i moge pomóc w forum jak chcecie czekam na od to wszystko ;]

Offline

 

#4 2010-11-06 00:20:14

 Darena

Moderator

6123748
Skąd: ZWA jak Zwała;)
Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 9
Punktów :   

Re: Podania

Hmm... Osobiście jestem na nie... Pierwszy raz widzę taki nick. Do tego dodam, że szukamy osób, które podstawowych błędów ortograficznych nie popełniają. W końcu mają to być osoby świecące przykładem. Powchodź trochę i się zobaczy... Pozdro;]


... Gott weiss ich will kein Engel sein...

Offline

 

#5 2010-11-06 08:52:38

 Hades

Administrator

8833275
Call me!
Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 26
Punktów :   

Re: Podania

jestem na nie ;] jak narazie
tak wgl podania piszcie od nowego wątka... tzn po wejsciu w #  Rekrutacja oraz prośby o podwyższenie rangi
po prawej stronie jest "Nowy wątek" ;]


Jestem sobą i robię swoje ;]]

Offline

 

#6 2010-11-06 15:58:11

 Sniezek

Moderator

18223254
Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 8
Punktów :   

Re: Podania

Teraz ja mam sprawę, osobiście by mi się nie chciało tym zajmować, ale jak zajdzie taka potrzeba...

Trza, do jasnej ciasnej, zrobić listę ludzi w obsłudze. Bo od ostatniego resetu rangę mi wywiało, i teraz kłóć się człowieku z kimś kto Cię pierwszy raz na oczy widzi, żeby oddał. Znaczy, w moim wypadku oddał, ale szybko usunął -.-

Także po kolei - trza zrobić tą listę i zwrócić rangi które się dało wcześniej. I nie obrażę się jak ode mnie zaczniecie ;D

Darenka może poświadczyć za mną, bo ona mi jej (rangi) udzielała ;>

Pozdrawiam
Syrus (obecnie Śnieżek)


I'm you... sad but true...

Offline

 

#7 2010-11-06 16:38:20

 Darena

Moderator

6123748
Skąd: ZWA jak Zwała;)
Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 9
Punktów :   

Re: Podania

Póki co to wygląda tak: wchodzę raz na kilka dni przez sporą ilość nauki i tylko patrzę kto doszedł do ekipy. Co chwilę jakieś resety (akurat wtedy kiedy mam czas i chwilę spokoju aby wejść) i co chwilę nowe nicki. Czy ktoś mnie o zdanie pyta? Wcale, a wcale Póki co przedmówcy przyznaję rację i do tego dodaję, że robi się jeden wielki burdel, a tak naprawdę mógłby wyjść bardzo fajny, z dość luźną atmosferą czat. To tyle co miałam zamiar dopisać w tej sprawie. Pozdro;]


... Gott weiss ich will kein Engel sein...

Offline

 

#8 2010-11-06 19:14:50

 Hades

Administrator

8833275
Call me!
Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 26
Punktów :   

Re: Podania

dobrze... zrobie tutaj liste obslugii w nowym watku ;]
do obslugi beda dodawane osoby ktore napisza podanie i zostanie ono pozytywnie rozpatrzone


btw. jak narazie rekrutacje zamykam lista obslugi jest pełna


Jestem sobą i robię swoje ;]]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.megaman.pun.pl www.fearofthedark.pun.pl www.wirtualne-zycie.pun.pl www.zerzen.pun.pl www.uniapodkarpacka.pun.pl